Všeobecné podmínky

Vážení taneční přátelé, dovolujeme si Vás informovat o několika záležitostech, které jsou pro nás/Vás podstatné. Přihlášením do jakéhokoliv kurzu stvrzujete, že jste se s našimi základními pravidly seznámili a souhlasíte s nimi. Děkujeme předem za pochopení a zároveň Vás žádáme o přečtení.

Přihláška do tanečních kurzů je závazná - přihlášením do kurzu se zavazujete uhradit kurzovné a v případě odstoupení Vaše přihláška podléhá storno podmínkám - před zahájením kurzu 50% z ceny kurzu, týden před zahájením kurzu a později pak 100% ceny kurzu (tzn. pokud kurz začíná v pondělí 10. září, v neděli 1. září storno poplatek činí 50%, v pondělí 2. září již storno poplatek činí 100%). Částka ponížená o storno poplatek Vám bude navrácena do 14 dnů. Pokud se kurzu nemůžete zúčastnit a omluvíte se (nejpozději však týden před zahájením), rádi Vám též namísto storno poplatků Vaše kurzovné převedeme v dárkový poukaz s platností 1 roku. Musíte nás ale o Vaší neúčasti na kurzu informovat okamžitě. Po zahájení kurzu a bez Vašeho omluvení již nemáte nárok na uplatnění Vašeho kurzovného. 

Dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů udělujete přihlášením do kurzu souhlas s publikací fotografií pořízených na kurzech a na akcích taneční školy, na webových stránkách a sociálních sítích našich tanečních kurzů. Dále souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání informací o spuštění možnosti přihlášení do tanečních kurzů a o akcích pořádaných v rámci tanečních kurzů. Totéž platí i pro účast na našich akcích typu "taneční večer", "tančírna", "Taneční ples", "taneční kurzy", "prodloužená", "věneček". 

Ve zcela vyjímečných případech si vyhrazujeme právo změnit rozvrh, resp. lekci posunout (jedná se o opravdu vyjímečné případy typu: nemoc lektorů, výpadek proudu, výpadek topení apod.). V tomto případě samozřejmě o Vaši lekci nepřijdete, jen se Váš kurz o 1 týden prodlouží. V těchto případech zasíláme SMS zprávy. 

V případě znemožnění otevření kurzu z důvodu nařízení vlády si vyhrazujeme právo kurz otevřít (v kurzu) pokračovat v nejbližší možné době po znovuumožnění (s výjimkou července a srpna). Platby za tyto neotevřené kurzy není možné vracet. 

Fotografování a pořizování audio a videozáznamů je na našich lekcích v průběhu výuky přísně zakázáno. 

Na našich kurzech platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU OSOBÁM NEMOCNÝM - RÝMA, KAŠEL, TEPLOTA, NEŠTOVICE, ŽALUDEČNÍ NEVOLNOSTI, ... apod. 

Pokud se nemůžete některé (některých) lekce z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, není možné Vám tyto lekce nahradit ani navracet kurzovné. 

Chyběli jste na minulé lekci? Nezlobte se na nás, bohužel není možné stihnout Vaši absenci doučit za 5-10 minut o přestávce - ostatní se daný tanec s danou technikou učili 2 hodiny. Pokud se budete chtít něco doučit, kontaktujte nás v rámci INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ. Děkujeme za pochopení. 

Prosíme Vás, i my jsme lidé, proto i my bychom si rádi užili 20 minut přestávku mezi jednotlivými výukovými lekcemi. Děkujeme za pochopení. 

Za lekce, kterých se z jakýchkoliv důvodů nezúčastníte, kurzovné nevracíme ani jej nepřevádíme do dalších kurzů. 

 

Předem děkujeme za pochopení a těšíme se na tanečním parketě NA VIDĚNOU! 

 

 

-- 
zpět